DYNAMIC 1PDYN2020C24 POLARIZED-MEDIA ELECTRONIC AIR CLEANER, 24VAC, 60 HERTZ, 2 WATT, 20" X 20" X 1"
★★★★★ 4.7 148 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.nestor.se
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
UPC 746213268638
Wattage 2 watts
Brand Name HVAC
Filter Type Electrostatic
Part Number 1PDYN2020C24
Manufacturer HVAC
Model Number 1PDYN2020C24
Power Source Ac/dc
Control Method Touch
Controller Type Button Control
Manufacture Year 2020
Item Dimensions D x W x H 1"D x 20"W x 20"H
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.7 out of 5
★★★★★
148 ratings | 61 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
86% (127)
4 stars
2% (3)
3 stars
1% (1)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (15)